Domowa Stolarnia

+48 732 010 861

kontakt@domowastolarnia.pl

Wrocław, ul. Lelewela 4

Pon. – Pt.   10.00 – 18:00

WARSZTATY STOLARSKIE

WARSZTATY STOLARSKIE DLA PASJONATÓW!
Zapraszamy na warsztaty stolarskie w prawdziwej i aktywnie funkcjonującej pracowni stolarskiej!
WIEDZA OGÓLNA
W trakcie warsztatów poznasz ogólną wiedzę na temat drewna – różnice w gatunkach, techniki suszenia, dobór odpowiedniego materiału i wiele innych ciekawostek.
OBRÓBKA DREWNA

Poznasz techniki łączenia drewna, możliwości konstrukcyjne, techniki przygotowania (prawidłowe szlifowanie) oraz wykańczania powierzchni drewnianych (lakiery, oleje, woski).

ZBUDUJ SWÓJ WŁASNY MEBEL

Na każdych warsztatach z pomocą naszych prowadzących zbudujesz swój własny projekt, który po warsztatach zabierzecie ze sobą do domu!

ŚWIETNA ZABAWA

Warsztaty to świetny sposób spędzenia wolnego czasu, pozyskania wiedzy na temat stolarstwa i ogólnego majsterkowania, a także na poznanie świetnych osób, które biorą udział w warsztatach.

NAJBLIŻSZE TERMINY WARSZTATÓW STOLARSKICH

Kup voucher prezentowy i podaruj go bliskiej osobie

Vouchery można wykorzystać na warsztaty stolarskie dla pasjonatów oraz możliwość wynajęcie stanowiska na godziny w Domowej Stolarni. 
Koszt najmu stanowiska to 20 zł / godzina lub 120 zł / 8 godzin. Możliwość skorzystania ze stanowisk w godzinach 10:00 – 18:00.

Jeżeli posiadasz voucher z Prezentu Marzeń, aby dokonać zapisów wybierz jeden z powyższych warsztatów, a następnie prześlij nam datę, nazwę oraz kod swojego vouchera na adres – kontakt@domowastolarnia.pl

Zapisz się na newletter


Zapisując się na newsletter akceptujesz naszą Politykę prywatności.