Domowa Stolarnia

Stolarnia –  tel.  732 010 861
kontakt@domowastolarnia.pl
ul. Lelewela 4, 53-505 Wrocław
(budynek Wrocławskiej Drukarni Naukowej)
Stolarnia czynna: pon. – piąt.  8:00 – 17:00
021-courier.png
Twój profil
033-shopping-cart.png
Koszyk

WARSZTATY STOLARSKIE

Nowe terminy i informacje

Już są! Nowe terminy warsztatów stolarskich na styczeń! Dla większego bezpieczeństwa każdy z uczestników będzie dysponował swoim własnym kompletem sprzętu (wcześniej zdezynfekowanym) oraz przestrzenią ze stanowiskiem warsztatowym. Nasza stolarnia posiada 380 m2 powierzchni, a maksymalna ilość uczestników na warsztatach to 10 osób.

Wszystkie vouchery prezentowe zakupione na naszej stronie, których termin ważności kończył się w 2020 roku zostają automatycznie przedłużone do końca 2021 roku.

Vouchery prezentowe na warsztaty stolarskie

Spraw prezent bliskiej osobie i podaruj mu voucher prezentowy na warsztaty stolarskie odbywające się w prawdziwej stolarni w otoczeniu pił, maszyn stolarskich, pełnej drewna i niezwykłego klimatu.

Termin ważności zakupionych voucherów to 12 miesięcy!

Wartość vouchera możesz wybrać samodzielnie lub skorzystać z dostępnych opcji.
Wartości warsztatów stolarskich:
- Wstęp do stolarstwa - 250 zł
- Wariacje na temat stolików i krzesełek (można uczestniczyć w dwie osoby na jednym stanowisku) - 350 zł

Najbliższe terminy warsztatów stolarskich

    No posts found!

WIEDZA OGÓLNA
W trakcie warsztatów poznasz ogólną wiedzę na temat drewna – różnice w gatunkach, techniki suszenia, dobór odpowiedniego materiału i wiele innych ciekawostek.
OBRÓBKA DREWNA

Poznasz techniki łączenia drewna, możliwości konstrukcyjne, techniki przygotowania (prawidłowe szlifowanie) oraz wykańczania powierzchni drewnianych (lakiery, oleje, woski).

ZBUDUJ SWÓJ WŁASNY MEBEL

Na każdych warsztatach z pomocą naszych prowadzących zbudujesz swój własny projekt, który po warsztatach zabierzecie ze sobą do domu!

ŚWIETNA ZABAWA

Warsztaty to świetny sposób spędzenia wolnego czasu, pozyskania wiedzy na temat stolarstwa i ogólnego majsterkowania, a także na poznanie świetnych osób, które biorą udział w warsztatach.

Jeżeli posiadasz voucher z Prezentu Marzeń, aby dokonać rezerwacji wypełnij formularz po prawej. 

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej, aby potwierdzić Twoją rezerwację.

Jeżeli otrzymasz potwierdzenie rezerwacji, na warsztaty przynieś ze sobą papierową wersję vouchera i przekaż ją prowadzącemu. Dziękujemy!