Domowa Stolarnia

WARSZTATY STOLARSKIE

WARSZTATY STOLARSKIE DLA PASJONATÓW!

Zapraszamy na warsztaty stolarskie w prawdziwej i aktywnie funkcjonującej pracowni stolarskiej!

Terminy pojawiają się z ok 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem.

WIEDZA OGÓLNA
W trakcie warsztatów poznasz ogólną wiedzę na temat drewna – różnice w gatunkach, techniki suszenia, dobór odpowiedniego materiału i wiele innych ciekawostek.
OBRÓBKA DREWNA

Poznasz techniki łączenia drewna, możliwości konstrukcyjne, techniki przygotowania (prawidłowe szlifowanie) oraz wykańczania powierzchni drewnianych (lakiery, oleje, woski).

ZBUDUJ SWÓJ WŁASNY MEBEL

Na każdych warsztatach z pomocą naszych prowadzących zbudujesz swój własny projekt, który po warsztatach zabierzecie ze sobą do domu!

ŚWIETNA ZABAWA

Warsztaty to świetny sposób spędzenia wolnego czasu, pozyskania wiedzy na temat stolarstwa i ogólnego majsterkowania, a także na poznanie świetnych osób, które biorą udział w warsztatach.

NAJBLIŻSZE TERMINY WARSZTATÓW STOLARSKICH

Kup voucher prezentowy i podaruj go bliskiej osobie

Vouchery można wykorzystać na warsztaty stolarskie dla pasjonatów oraz możliwość wynajęcie stanowiska na godziny w Domowej Stolarni. 
Koszt najmu stanowiska to 20 zł / godzina lub 120 zł / 8 godzin. Możliwość skorzystania ze stanowisk w godzinach 10:00 – 18:00.

Jeżeli posiadasz voucher z Prezentu Marzeń, aby dokonać rezerwacji wypełnij formularz po prawej. 

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej, aby potwierdzić Twoją rezerwację.

Jeżeli otrzymasz potwierdzenie rezerwacji, na warsztaty przynieś ze sobą papierową wersję vouchera i przekaż ją prowadzącemu. Dziękujemy!

Zapisz się na newletter


Zapisując się na newsletter akceptujesz naszą Politykę prywatności.