Domowa Stolarnia

tel. 732 010 861
kontakt@domowastolarnia.pl
ul. Lelewela 4, 53-505 Wrocław
Zapraszamy  pon. – piąt.  9:00 – 17:00
021-courier.png
Twój profil
033-shopping-cart.png
Koszyk

WARSZTATY STOLARSKIE

Warsztaty stolarskie wracają na nowo

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od drugiej połowy czerwca wracamy z warsztatami stolarskimi dla pasjonatów – najbliższe terminy znajdziecie na tej stronie poniżej. 

Vouchery na warsztaty – wszystkie vouchery, których ważność kończyła się po 1 marca 2020 do 30 czerwca 2020 roku są przedłużane o 4 miesiące. Wszystkich posiadaczy voucherów, którzy chcą przedłużyć swój voucher prosimy o kontakt mailowy pod adresem kontakt@domowastolarnia.pl gdzie w mailu podajcie swój kod vouchera – niezwłocznie go przedłużymy.

Warsztaty stolarskie a koronawirus – wszystkich uczestników prosimy o uczestnictwo w warsztatach tylko i wyłącznie w przypadku braku oznak przeziębienia, gorączki lub złego samopoczucia. Jeżeli zapisałeś się na warsztaty, a nie możesz w nich uczestniczyć – napisz do nas i bez żadnego problemu otrzymasz bezterminowy voucher, dzięki któremu będziesz mógł zapisać się na inny termin. 

WIEDZA OGÓLNA
W trakcie warsztatów poznasz ogólną wiedzę na temat drewna – różnice w gatunkach, techniki suszenia, dobór odpowiedniego materiału i wiele innych ciekawostek.
OBRÓBKA DREWNA

Poznasz techniki łączenia drewna, możliwości konstrukcyjne, techniki przygotowania (prawidłowe szlifowanie) oraz wykańczania powierzchni drewnianych (lakiery, oleje, woski).

ZBUDUJ SWÓJ WŁASNY MEBEL

Na każdych warsztatach z pomocą naszych prowadzących zbudujesz swój własny projekt, który po warsztatach zabierzecie ze sobą do domu!

ŚWIETNA ZABAWA

Warsztaty to świetny sposób spędzenia wolnego czasu, pozyskania wiedzy na temat stolarstwa i ogólnego majsterkowania, a także na poznanie świetnych osób, które biorą udział w warsztatach.

NAJBLIŻSZE TERMINY WARSZTATÓW STOLARSKICH

Kup voucher prezentowy i podaruj go bliskiej osobie

Vouchery można wykorzystać na warsztaty stolarskie dla pasjonatów.

Na chwilę obecną zaniechaliśmy możliwości wynajmu stanowisk warsztatowych do odwołania.

Jeżeli posiadasz voucher z Prezentu Marzeń, aby dokonać rezerwacji wypełnij formularz po prawej. 

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej, aby potwierdzić Twoją rezerwację.

Jeżeli otrzymasz potwierdzenie rezerwacji, na warsztaty przynieś ze sobą papierową wersję vouchera i przekaż ją prowadzącemu. Dziękujemy!