Domowa Stolarnia

Stolarnia –  tel.  732 010 861
kontakt@domowastolarnia.pl
ul. Lelewela 4, 53-505 Wrocław
(budynek Wrocławskiej Drukarni Naukowej)
Stolarnia czynna: pon. – piąt.  8:00 – 16:00
021-courier.png
Twój profil
033-shopping-cart.png
Koszyk

WARSZTATY STOLARSKIE

Terminy warsztatów stolarskich 2022

Warsztaty stolarskie wracają do kalendarza już na przełomie stycznia/lutego 2022.

W związku z mała ilością terminów w roku 2021, informujemy, że będziemy akceptowali vouchery, których termin ważności minął w roku 2021.

Vouchery z Prezentu Marzeń
W związku z zakończeniem współpracy z Prezentem Marzeń, prosimy posiadaczy tych voucherów o kontakt bezpośrednio z Prezentem Marzeń i w ramach ustaleń, które podjęliśmy, możliwe będą zwroty pełnej wartości voucherów lub wymiana na inną atrakcję. Za zaistniałą sytuację przepraszam, jednak spowodowana przez pandemię sytuacją nie pozwoliła nam na kontynuację współpracy. Vouchery zakupione bezpośrednio przez naszą stronę pozostają aktywne.

Vouchery prezentowe na warsztaty stolarskie

Spraw prezent bliskiej osobie i podaruj mu voucher prezentowy na dowolne warsztaty stolarskie odbywające się w prawdziwej stolarni w otoczeniu pił, maszyn stolarskich, pełnej drewna i niezwykłego klimatu.

Termin ważności zakupionych voucherów to 12 miesięcy!

Przykładowe ceny warsztatów:
- Budowa drewnianej lampki - 265 zł / osobę
- Wstęp do stolarstwa - 350 zł / osobę - Wariacje na temat stolików i krzesełek - 580 zł / para

Vouchery prezentowe nie są przeznaczone na dane warsztaty, a umożliwiają posiadaczowi samodzielny wybór ich tematyki.

Najbliższe terminy warsztatów stolarskich

WIEDZA OGÓLNA
W trakcie warsztatów poznasz ogólną wiedzę na temat drewna – różnice w gatunkach, techniki suszenia, dobór odpowiedniego materiału i wiele innych ciekawostek.
OBRÓBKA DREWNA

Poznasz techniki łączenia drewna, możliwości konstrukcyjne, techniki przygotowania (prawidłowe szlifowanie) oraz wykańczania powierzchni drewnianych (lakiery, oleje, woski).

ZBUDUJ SWÓJ WŁASNY MEBEL

Na każdych warsztatach z pomocą naszych prowadzących zbudujesz swój własny projekt, który po warsztatach zabierzecie ze sobą do domu!

ŚWIETNA ZABAWA

Warsztaty to świetny sposób spędzenia wolnego czasu, pozyskania wiedzy na temat stolarstwa i ogólnego majsterkowania, a także na poznanie świetnych osób, które biorą udział w warsztatach.

Jeżeli posiadasz voucher z Prezentu Marzeń, aby dokonać rezerwacji wypełnij formularz po prawej podając datę warsztatów z listy dostępnych terminów

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej, aby potwierdzić Twoją rezerwację.

Jeżeli otrzymasz potwierdzenie rezerwacji, na warsztaty przynieś ze sobą papierową wersję vouchera i przekaż ją prowadzącemu. Dziękujemy!