Domowa Stolarnia

Stolarnia –  tel.  732 010 861
kontakt@domowastolarnia.pl
ul. Lelewela 4, 53-505 Wrocław
(budynek Wrocławskiej Drukarni Naukowej)
Stolarnia czynna: pon. – piąt.  8:00 – 16:00
021-courier.png
Twój profil
033-shopping-cart.png
Koszyk

WARSZTATY STOLARSKIE

Ważne informacje po pandemii

Dla większego komfortu pracy każdy z uczestników na warsztatach dysponuje kompletem sprzętu oraz przestrzenią ze stanowiskiem warsztatowym. Nasza stolarnia posiada 380 m2 powierzchni, a liczba uczestników na warsztatach to 10 osób.

Nowy cennik warsztatów
W związku z podwyżką cen rynkowych drewna oraz innych materiałów, byliśmy zmuszeni zmienić ceny warsztatów stolarskich. Posiadacze voucherów zakupionych po dawnej cenie mogą w dalszym ciągu dokonywać zapisów w ramach ceny archiwalnej. W tym celu prosimy o zapisywanie się mailowo i podania w treści wiadomości kodu vouchera oraz interesującej daty warsztatów.

Vouchery prezentowe na warsztaty stolarskie

Spraw prezent bliskiej osobie i podaruj mu voucher prezentowy na dowolne warsztaty stolarskie odbywające się w prawdziwej stolarni w otoczeniu pił, maszyn stolarskich, pełnej drewna i niezwykłego klimatu.

Termin ważności zakupionych voucherów to 6 miesięcy!

Przykładowe ceny warsztatów:
- Budowa drewnianej lampki - 265 zł / osobę
- Wstęp do stolarstwa - 350 zł / osobę - Wariacje na temat stolików i krzesełek - 580 zł / para

Vouchery prezentowe nie są przeznaczone na dane warsztaty, a umożliwiają posiadaczowi samodzielny wybór ich tematyki.

Najbliższe terminy warsztatów stolarskich

WIEDZA OGÓLNA
W trakcie warsztatów poznasz ogólną wiedzę na temat drewna – różnice w gatunkach, techniki suszenia, dobór odpowiedniego materiału i wiele innych ciekawostek.
OBRÓBKA DREWNA

Poznasz techniki łączenia drewna, możliwości konstrukcyjne, techniki przygotowania (prawidłowe szlifowanie) oraz wykańczania powierzchni drewnianych (lakiery, oleje, woski).

ZBUDUJ SWÓJ WŁASNY MEBEL

Na każdych warsztatach z pomocą naszych prowadzących zbudujesz swój własny projekt, który po warsztatach zabierzecie ze sobą do domu!

ŚWIETNA ZABAWA

Warsztaty to świetny sposób spędzenia wolnego czasu, pozyskania wiedzy na temat stolarstwa i ogólnego majsterkowania, a także na poznanie świetnych osób, które biorą udział w warsztatach.

Jeżeli posiadasz voucher z Prezentu Marzeń, aby dokonać rezerwacji wypełnij formularz po prawej podając datę warsztatów z listy dostępnych terminów

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej, aby potwierdzić Twoją rezerwację.

Jeżeli otrzymasz potwierdzenie rezerwacji, na warsztaty przynieś ze sobą papierową wersję vouchera i przekaż ją prowadzącemu. Dziękujemy!