Domowa Stolarnia

tel. 732 010 861
kontakt@domowastolarnia.pl
ul. Lelewela 4, 53-505 Wrocław
Zapraszamy  pon. – piąt.  9:00 – 17:00

Pracujemy nad nową wersją strony, przepraszamy z ewentualne niespójności w opisach i wyglądzie.
Sklep natomiast działa bez problemu

021-courier.png
Twój profil
033-shopping-cart.png
Koszyk

WARSZTATY STOLARSKIE

Warsztaty stolarskie a Coronavirus

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną warsztaty stolarskie zostały wstrzymane do odwołania. Wrócimy do nich jak tylko sytuacja będzie na to pozwalała, a także ustalimy zasady pracy na nich, abyście wszyscy czuli się bezpiecznie i swobodnie!

Vouchery na warsztaty zostaną przedłużone o okres od początku marca 2020 do daty organizacji pierwszych warsztatów! Przedłużane będą wszystkie vouchery, których termin ważności kończył się od 1 kwietnia 2020 w górę. 

Życzymy Wam wszystkim wszystkiego dobrego, spokoju i wytrwałości, a także mamy nadzieję, że jak najszybciej będziemy mogli się z Wami spotkać!

WIEDZA OGÓLNA
W trakcie warsztatów poznasz ogólną wiedzę na temat drewna – różnice w gatunkach, techniki suszenia, dobór odpowiedniego materiału i wiele innych ciekawostek.
OBRÓBKA DREWNA

Poznasz techniki łączenia drewna, możliwości konstrukcyjne, techniki przygotowania (prawidłowe szlifowanie) oraz wykańczania powierzchni drewnianych (lakiery, oleje, woski).

ZBUDUJ SWÓJ WŁASNY MEBEL

Na każdych warsztatach z pomocą naszych prowadzących zbudujesz swój własny projekt, który po warsztatach zabierzecie ze sobą do domu!

ŚWIETNA ZABAWA

Warsztaty to świetny sposób spędzenia wolnego czasu, pozyskania wiedzy na temat stolarstwa i ogólnego majsterkowania, a także na poznanie świetnych osób, które biorą udział w warsztatach.

NAJBLIŻSZE TERMINY WARSZTATÓW STOLARSKICH

    No posts found!

Kup voucher prezentowy i podaruj go bliskiej osobie

Vouchery można wykorzystać na warsztaty stolarskie dla pasjonatów oraz możliwość wynajęcie stanowiska na godziny w Domowej Stolarni. 
Koszt najmu stanowiska to 20 zł / godzina lub 120 zł / 8 godzin. Możliwość skorzystania ze stanowisk w godzinach 10:00 – 18:00.

Jeżeli posiadasz voucher z Prezentu Marzeń, aby dokonać rezerwacji wypełnij formularz po prawej. 

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej, aby potwierdzić Twoją rezerwację.

Jeżeli otrzymasz potwierdzenie rezerwacji, na warsztaty przynieś ze sobą papierową wersję vouchera i przekaż ją prowadzącemu. Dziękujemy!

Zapisz się na newletter

Zapisując się na newsletter akceptujesz naszą Politykę prywatności.