Warsztaty stolarskie

Warsztaty Stolarskie

Zapraszamy bardzo serdecznie na warsztaty stolarskie we Wrocławiu, gdzie wspólnie z nami oraz innymi pasjonatami będziemy poznawali techniki stolarstwa – od tych podstawowych do bardziej zaawansowanych!

Dzięki Stanley Polska każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji własne i w pełni wyposażone stanowisko warsztatowe, przy którym własnoręcznie zbuduje projekt, który zabierze ze sobą do domu! Jednak bez obaw – przed przystąpieniem do budowy, nauczymy Was do czego dane narzędzia służą i jak bezpiecznie i prosto z nich korzystać!

Warsztaty to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, nauczenie się nowych umiejętności, a także poznanie świetnych ludzi! Każde warsztaty prowadzone są w grupach od kilku do kilkunastoosobowych.


Sprawdź najbliższe terminy warsztatów!

 

Dla kogo przygotowujemy warsztaty?

 • Warsztaty dla wszystkich
  Na warsztaty zapisać się może każdy chętny, bez względu na stopień zaawansowania! Prowadzimy zajęcia zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych uczestników.
  Organizowane są one cyklicznie z różnych tematów – również z tematów dla rodziców z dziećmi!
 • Warsztaty dla grup zorganizowanych
  Chcecie wspólnie ze znajomymi nietypowo spędzić czas? Piszcie śmiało, a zorganizujemy Wam zajęcia dostosowane specjalnie do Was!
 • Warsztaty dla firm
  Jeśli jesteś pracownikiem/przedstawicielem firmy, która chciałby wziąć udział w specjalnie przygotowanych dla Was warsztatach – po prostu napisz! To świetny sposób na spędzenie wspólnie czasu, lepsze poznanie się oraz przygotowanie projektu, który potem zabierzecie do swojego biura lub domu!

 

Masz  pytanie? Pisz lub dzwoń śmiało!

kontakt@domowastolarnia.pl

tel. +48 732 010 861